Jakie zasady musisz przestrzegać, aby wygrać?

Publicated: 14.08.2019 16:35

 

 

Czy marzysz o dochodzie pasywnym?

Rozwiązaniem mogą być kursy bukmacherskie! Wystarczy dotrzymywać się podstawowych zasad. Zakładamy, że o dochodzie pasywnym słyszałeś już wiele. W większości chodzi o artykuły reklamowe doradców finansowych lub innych systemów MLM, które mają jedno zadanie - rekrutować czytelników do swoich struktur lub ewentualnie jako personel danej firmy.

Kto nie chciałby mieć dochodu pasywnego?  To piękne wyobrażenie - każdego dnia korzystać z życia: bez porannego wstawania wraz z sygnałem budzika z myślą o kolejnym monotonnym dniu, ale aż po wyspaniu się, podróżować do egzotycznych krajów i najciekawszych miejsc na świecie, a w garażu swego domu rodzinnego mieć zaparkowany luksusowy samochód.

A przy tym wszystkim zarabiać wystarczająco dużo pieniędzy na bogate życie według własnych upodobań, do tego przy minimalnej pracy, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie. Kuszący pomysł, prawda?

Niestety, zdecydowana większość takich ofert pracy nie przyniesie Ci wymarzonego dochodu pasywnego. Jeżeli na poważnie zdecydujesz się rozpocząć taką współpracę, zazwyczaj po kilku miesiącach (lub w lepszym przypadku po kilku latach) odkryjesz, że żyjesz w złudnej iluzji przyszłych zarobków i z rozczarowaniem przestaniesz wierzyć, że kiedykolwiek doświadczysz luksusu o jakim marzyłeś, a którego złudną wizję przyjąłeś wraz z ofertą pracy (lub rozważałeś o niej).

Z drugiej strony jest pewne, że istnieją sposoby, dzięki którym to wymarzone życie staje się rzeczywistością - przecież jest całkiem sporo ludzi żyjących w ten sposób, prawda? Najczęściej nie są to popularne sposoby zarabiania pieniędzy i dlatego zazwyczaj na pierwszy rzut oka trudno uwierzyć w je skuteczność. Być może jest to jeden z powodów, dla których wolność finansowa nie jest wykorzystywana każdą osobą... Wierzymy, że znamy jeden z nich i mamy go „w jednym paluchu” – z przyjemnością przedstawimy go w tym krótkim artykule i doradzimy, na co należy zwrócić uwagę , czy zdecydujesz się go wypróbować (podobnie jak wielu naszych zadowolonych klientów), czy jednak nie.

 

 

 

Zakłady bukmacherskie jako dochód pasywny?

To działa! Zakłady bukmacherskie – fenomen XXI wieku, który znają chyba wszyscy. Obecnie biura bukmacherskie umożliwiają obstawianie zakładów na każde wydarzenie sportowe (czasami także towarzyskie), w którym może uczestniczyć każdy, kto ukończył 18 lat.

Zakłady bukmacherskie starają się (tj. stosunek wygranej do postawionego zakładu – np. jeżeli postawisz 180 PLN, a kurs wynosi dokładnie 2, w przypadku wygranej otrzymasz dwa razy więcej, czyli 360 PLN) wystawić kursy tak, aby statystycznie zarabiały długoterminowo. Innymi słowami, po prostu próbują oszacować wynik zdarzenia, a następnie na jego podstawie, wystawiają nieco lepsze kursy na swojej stronie (np. jeżeli bukmacherzy uważają, że szansa na wygraną drużyny A wynosi 50%, dadzą jej kurs 1,8 - 9), mimo że statystycznie fair byłoby dać kurs 2). Jednak oczywistym jest ten fakt, że niektóre wydarzenia sportowe są dla bukmacherów nieopłacalne, ponieważ zwyczajnie nie oszacowali ich prawidłowo i muszą zapłacić więcej niż otrzymali od graczy.

Na przykład wynik meczu UFC Ronda Rousey vs. Holly Holm, kiedy Holly zaszokowała cały świat, a Bellagio prawie zbankrutował, ponieważ nie miał środków na wypłaty. Naszym zdanie jakie z tego wyraźnie wynika, że bukmacherzy nie są niezwyciężeni i że jeżeli spełni się kilka podstawowych zasad, można zyskać nad nimi przewagę. Bukmacherzy zarabiają na graczach, którzy nie stosują żadnych zasad, a o tym czy będą na plusie czy na minusie, decyduje czynnik losowy – takie osoby stanowią większość, dlatego właśnie działalność bukmacherów to ogromny biznes. Jesteśmy przekonani, że jeśli nie będziesz traktować zakładów jako rozrywki, ale bardziej odpowiedzialnie, możesz być zaskoczony wspaniałymi wynikami, które osiągniesz. Wierzymy, że zakłady bukmacherskie mogą stać się biletem do wolności finansowej i regularnego dochodu pasywnego dla każdego, kto zdecyduje się przestrzegać kilku prostych zasad. A dodatkowo może to być „praca”, którą możesz wykonywać w dowolnym miejscu na świecie – wystarczy laptop i połączenie internetowe.

Ale jak zacząć? Jakich zasad musisz bezwzględnie się przestrzegać?

Można by wymienić ich wiele, ale przedstawimy naszym zdaniem trzy najbardziej podstawowe i najważniejsze zasady, bez których możesz zapomnieć o długoterminowych udanych zakładach Zasada nr 1 – Zapewnij sobie wszechstronny zespół ekspertów, aby zdobyć dostęp do najlepszych możliwych typów. Jeżeli myślisz o regularnych i wysokich wygranych w zakładach, naszym zdaniem ta zasada jest najważniejsza i absolutnie fundamentalna – dlatego właśnie przedstawiamy ją jako pierwszą. Bukmacherzy mają nie tylko dziesiątki typerów, ale również rozbudowane oprogramowanie, które pomaga im określić optymalne kursy. Przekonanie, że jako jednostka możesz przechytrzyć bukmachera, jest co najmniej bardzo naiwne.

Dlatego z politowaniem uśmiechamy się, gdy ktoś oferuje porady dotyczące zakładów i przedstawia się jako jeden skuteczny gracz bez solidnego zaplecza. Jasne rzecz, że nic takiego nie może skutecznie działać w dłuższej perspektywie... Dlatego każdego miesiąca tak wielu graczy są stratni. Polegają na sobie i liczą na łut szczęścia – a to jest czysty hazard. Abyś mógł wygrać z bukmacherami, wierzymy, że potrzebujesz przede wszystkim wszechstronnego zespołu ekspertów.

Ekspertów, którzy będą dla Ciebie pracować i każdego dnia oceniać ofertę bukmacherów. Będą szukać błędów w wystawionych kursach, analizować planowane wydarzenia sportowe, a w idealnym przypadku postarają się, aby zakłady były dla Ciebie maksymalnie opłacalne. Stworzenie tak złożonego zespołu wcale nie jest łatwe (nie każdy zespół odniesie sukcesy), a tym bardziej tanie. Oprócz wynagrodzenia dla poszczególnych analizatorów koniecznym warunkiem jest również wynajęcie powierzchni biurowej, gdzie eksperci mogą pracować i analizować wydarzenia sportowe, ewentualne koszty podróży i wydatki związane z pozyskiwaniem nieoficjalnych informacji, które nie zawsze są łatwe do uzyskania, ale czas od czasu są niezbędne.

My, Mistrzwsporcie, stworzyliśmy już taki wszechstronny zespół i wierzymy, że jest to właśnie najlepszy zespół, który można zaoferować wśród zakładów bukmacherskich. Naszych członków zespołu i nasze zaplecze możaczyć w zakładce „Nasz zespół”  https://mistrzwsporcie.pl/ Nie będziemy niczego ukrywać i będziemy z Tobą szczerzy - jednym z celów tego artykułu i naszej strony https://mistrzwsporcie.pl/  jest zaoferowanie Tobie naszych usług. Wierzymy, że jeżeli myślisz o wygrywaniu zakładów potrzebujesz dokładnie nas.

Nasze usługi są transparentne, nie będziemy nikomu mydlić oczu. Naszym zdaniem mamy świetny i skuteczny zespół, wierzymy, że może dostarczyć Ci wiele radości i sukcesów. Każdego dnia przedstawiamy wiele typów, z których możesz skorzystać. Ponadto każdy typ bukmacherski oznaczony jest stopniem zaufania, z jakim nasz zespół szacuje zakład, więc możesz łatwo określić, jaką kwotę optymalnie postawić (patrz inne zasady).

Pomyślne funkcjonowanie takiego zespołu wiąże się z kosztami i cieszymy się, że nasi klienci pokrywają dużą ich część, dzięki czemu możemy skupić się tylko na zakładach. Tak to w skrócie wygląda. Z drugiej strony wiemy, że nasi klienci mogą również czerpać zyski z naszego zespołu - bez wysiłku i wysokich kosztów utrzymania takiego zespołu. Staramy się, aby była to sytuacja win-win, a wszyscy uczestnicy byli w pełni zadowoleni.

Więc jeżeli chcesz zacząć zarabiać w zakładach, wierzymy, że wszechstronny zespół jest pierwszą i podstawową rzeczą, którą powinieneś mieć. Możesz dołączyć do naszych klientów TUTAJ: https://mistrzwsporcie.pl/ .

I uzyskać dostęp do usług naszego zespołu za niewielki koszty w porównaniu z organizacją własnego zespołu analizatorów. Będziemy szczęśliwi, że mamy klienta, któremu możemy dodatkowo pomóc :).Zasada nr 2 - Określ swój kapitał i jednostkę zakładu.

Nawet najlepsza drużyna na świecie nie jest w 100 % bezbłędna i mogą zdarzyć się nawet krótkie, przegrane serie. Dlatego na początku koniecznym warunkiem jest wyraźne określenie wysokości swojego kapitału, który chcesz przeznaczyć na zakłady i na tej podstawie określić jednostkę, tj. podstawowy zakład na jeden bilet. To wszystkie dane, których wymagamy (jeśli dołączasz do grona naszych klientów), oczywiście pomagamy Ci z nimi pracować. W tej chwili nie ma potrzeby wchodzenia w szczegóły tej zasady. Generalnie jednak zaleca się, aby jednostka nie przekraczała 10 % całkowitego kapitału. Optymalną sytuacją jest taka, gdy jednostka stanowi 1 % całkowitego kapitału, ale w tym przypadku całkowity kapitał powinien wynosić co najmniej 1200 - 2500 PLN. Pamiętaj jednak, że nawet przy mniejszym kapitale początkowym niższym niż tysiące możesz szybko osiągnąć zakłady rzędu dziesiątek tysięcy ;). Zasada nr 3 - Ustal jasną strategię zgodną z celami i możliwościami - i wytrwaj!

To oczywiste, że jeśli ktoś ma kapitał 1800 PLN, jego optymalna strategia (przynajmniej na początku) będzie inna niż strategia kogoś, kto ma na starcie 35 000 PLN. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów osiągnął co najmniej 35 000 PLN w możliwie najkrótszym czasie, ale najlepsza droga do osiągnięcia tej sumy może różnić się w zależności od wysokości kapitału początkowego. Jest to jeden z powodów, dla których oferujemy naszym klientom strategię opracowaną przez naszego eksperta dostosowaną do indywidualnych potrzeb! Jeśli zostaniesz naszym członkiem, możesz to sam sprawdzić! Możesz dołączyć tutaj: www.mistrzwsporcie.plJeżeli nie jesteś naszym klientem, nie szkodzi. Pomyśl tylko, że jeśli chcesz wygrywać w zakładach, musisz stworzyć kompleksową strategię i trzymać się jej. Strategia powinna zawierać informacje jakich kursów będziesz się trzymać i w jakiej proporcji, jak wraz z sukcesem będzie się zmieniać jednostka, ile postawisz na zakłady SOLO i AKO.

Jeśli do Was dołączę i zacznę obstawiać jak zawodowiec, ile mogę wygrać w każdym miesiącu?

Teraz wiesz, co oznacza długoterminowy sukces w obstawianiu zakładów i że może to być ciekawy sposób na wolność finansową i wysoki dochód pasywny. Teraz zależy to już tylko od Ciebie! Jeśli podoba Ci się pomysł zarabiania pieniędzy na swoim laptopie/smartfonie z dowolnego miejsca na świecie poprzez zakłady, nie ma nic łatwiejszego niż dołączyć do naszych zadowolonych klientów i uzyskać dostęp do dokładnie przeanalizowanych typów, dzięki którym możesz odnieść sukces finansowy! -> https://mistrzwsporcie.pl Ale UWAGA – liczba klientów jest ograniczona!

Ile właściwie możesz zarobić?

Zależy to w dużej mierze od wysokości Twojego kapitału zakładowego i wybranego poziomu ryzyka, jednak naszą prognozę możesz dokładniej poznać korzystając z kalkulatora nagród dostępnego na naszej stronie internetowej TUTAJ: https://mistrzwsporcie.pl/ W naszym kalkulatorze nie jest nierealne osiągnąć setki tysięcy Zł miesięcznie. Zaczynajmy! 

 

 

Stań się naszym członkiem i zacznij zarabiać przez obstawianie jeszcze dzisiaj!

Możliwości członkostwa


x Chcesz zarabiać
jeszcze więcej?