Czy na dłuższą metę możesz zarabiać, obstawiając zakłady?

Publicated: 10.08.2019 13:25

 
Wielu graczy zadaje sobi
 
e pytanie, czy obstawianie zakładów rzeczywiście może się stać trwałym i solidnym źródłem dochodów. Zdecydowaliśmy się więc porozmawiać z niezwykle doświadczonym graczem oraz dyrektorem grupy profesjonalnych graczy i analizatorów, która za pośrednictwem strony internetowej mistrzwsporcie.pl oferuje swoim klientom wysokiej jakości 
 
 
 
Dzień dobry, Panie  ANTONI.


 Zanim przejdziemy do tematu zarabiania pieniędzy na obstawianiu, czy mógłby nam Pan przedstawić najpierw zespół, który tworzy mistrzwsporcie.pl oraz jego zadania?   

Dzień dobry. Najpierw chciałbym podziękować za możliwość udzielenia wywiadu oraz referencje na wstępie (uśmiecha się). Cały zespół składa się z ośmiu członków, którzy nieustannie pracują nad analizami i typami dla naszych klientów, a także z ponad jedenastu członków zespołu, którzy współpracują z nami eksternistycznie – zazwyczaj chodzi o przekazywanie wartościowych informacji, których nie możemy zdobyć samodzielnie. Nasz zespół wewnętrzny zajmuje się przede wszystkim szczegółowymi analizami na podstawie dostępnych publicznie danych, określaniem fair value poszczególnych spotkań sportowych oraz wyszukiwaniem rozpisanych już kursów, w których widzimy wartość, gromadzeniem informacji właśnie od pracowników zewnętrznych oraz dbaniem o naszych klientów. Wśród naszych członków są na przykład dwaj dawni bukmacherzy, kilku profesjonalnych piłkarzy, analizatorów itd. Posiadamy szeroki „filtr“, dzięki któremu jesteśmy w stanie wybrać codziennie kilka typów z wartościowym kursem, w przypadku których wierzymy, że okażą się dla nas korzystne (oraz korzystne dla naszych klientów), ale chyba już wybiegam trochę do przodu.
 
 
Dziękuję za obszerną odpowiedź. W rezultacie wiele osób zajmuje się pisaniem. Ale wróćmy do początku. Jak zaczęła się Twoja przygoda z obstawianiem?
 
 Prawdopodobnie tak samo, jak każdy gracz - chciałem zarobić dodatkowe pieniądze, a obstawianie wydawało się idealnym sposobem na zarobienie pieniędzy. Oczywiście - jak każdy niedoświadczony początkujący, kilka razy miałem kilka strat. Takie były początki. Zakłady na podstawie dyskusji prowadzonych w Internecie, często manipulowały analizami pojawiającymi się na stronach bukmacherskich lub tylko według osobistych preferencji poszczególnych drużyn (śmiech). Cieszę się, że możemy teraz pomóc ludziom takim jak ja zarabiać pieniądze poprzez prawidłowe obstawianie. Na podstawie Twojej odpowiedzi mogę już częściowo odpowiedzieć na podstawowe pytanie, które zadaje wielu początkujących i zaawansowanych graczy. Czy możesz zarabiać długoterminowo na zakładach? Tak oczywiście. Jeśli ktoś podejdzie do sprawy w sposób świadomy, zdyscyplinowany i profesjonalny. Większość graczy stawia na publicznie dostępne typy lub na swoje ulubione drużyny i wiadomo, że takie podejście nie przyniesie długofalowych rezultatów. Jeśli ktoś chce zarabiać na zakładach, musi zrozumieć, że tak jak w przypadku każdej innej pracy, zakłady muszą być przeprowadzane bardzo dokładnie i po dojrzałej analizie. Powinieneś podejść do tej sprawy jak biznes. Jeśli gracz początkowo inwestuje pewnie pewne środki i stawia odpowiedzialnie, mądrze i stawia na sprawdzone i dobrze przeanalizowane mecze sportowe, może sporo zarobić. Przykładem jest my i nasi klienci. W rzeczywistości jednak większość graczy ponosi straty tylko przez długi czas. Bardzo się cieszę, że nas to nie dotyczy.
 
 
 
 
 Co wAle taki zespół musi być bardzo drogi, prawda?
 
Tak. Tylko za swoją operację człowiek musi liczyć się z kosztem co najmniej 7 000 zł miesięcznie. Musisz więc przygotować przyzwoity budżet, aby wszystko wróciło z postawionych zakładów. Musisz także stale szkolić swój zespół, a to również kosztuje. Koszt prowadzenia zespołu bukmacherskiego VIP to często 50000 zł miesięcznie
 
Jak może to zrobić gracz, który nie ma tak dużego budżetu? Co można zrobić, aby prowadzenie własnego zespołu było opłacalne?
 
 To proste - nasze usługi są przeznaczone dla ludzi takich jak większość z nich. Za 179 zł miesięcznie każdy z naszych klientów ma dostęp do sieci i dokładnie przeanalizowanych typów o wartości kilkuset tysięcy złotych. Nasz zespół jest również na tyle złożony i doświadczony, że nawet opisany powyżej trzyosobowy zespół nie może z nami konkurować. Pracujemy poprawnie, świadomie i efektywnie.
 
 I na koniec jeszcze jedno pytanie - ilu masz klientów? Czy ich liczba jest w jakiś sposób ograniczona?
 
 Nie mogę podać dokładnej liczby, ale obecnie jest około 150 klientów. Efekt zawirowania powoduje, że liczba ta stale rośnie. W celu ochrony kursów i zapobiegania rozpowszechnianiu informacji chcielibyśmy, aby rekrutacja nowych członków nie przekraczała 300 klientów. Niemniej jednak zakłady są nadal naszym głównym przychodem - przychody z Mistrzwsport.pl pokrywają część kosztów związanych z utrzymaniem drużyny.
 
ięc powinna zrobić osoba, która chce długoterminowo zarabiać na obstawianiu lub przynajmniej porządnie dorobić? 
 
 Przede wszystkim gracz powinien się nauczyć dyscypliny, zwłaszcza w określaniu wysokości zakładów. Wysokość zakładów nie powinna być nigdy ustalana według aktualnych odczuć lub nastroju. Powinien to być długofalowy, wcześniej zaplanowany proces rozwoju średniego zakładu, którego dokładna wysokość ustalana jest w zależności od kursu i całej analizy. Kolejną ważną cechą, której należy się nauczyć, jest wytrwałość i stałość – i to zarówno  jako w dobrych, tak i w złych czasach. Jednak zdecydowanie najważniejszą sprawą w długoterminowym obstawianiu jest wysokiej jakości analiza i informacja. Informacja i dokładna analiza są czynnikami decydującymi o wygranej lub przegranej. Pamięta Pan, gdy mówiłem o obstawianiu jako o biznesie? (uśmiecha się) Każdy, kto myśli poważnie o obstawianiu, powinien zgromadzić wokół siebie zespół składający się minimalnie z trzech osób. Jedna osoba powinna być odpowiedzialna za budowanie stosunków z kontaktami w poszczególnych klubach, z samymi zawodnikami, członkami ich rodzin i tak dalej. Powinna zadbać o długoterminowe budowanie sieci kontaktów, dzięki której będzie można uzyskać ważne informacje zakulisowe, bez których skuteczne obstawianie nie jest możliwe. Druga osoba powinna mieć odpowiednie doświadczenie w określaniu prawidłowego kursu, aby mogła łatwo wyszukiwać korzystne kursy, które czasu od czasu pojawiają się na skutek błędów bukmacherów. Trzecim ważnym ogniwem jest analizator, który będzie gromadzić wszelkie dostępne informacje na temat rozgrywek sportowych, poszczególnych zawodników, ich niedawnej przeszłości itd. Bez takiego minimalnego zespołu nie możemy mówić o skutecznym i długoterminowym obstawianiu, wtedy jest to tylko i wyłącznie hazard. 
 
Dziękuję za wywiad! Powodzenia.
 
 
 
Stań się naszym członkiem i zacznij zarabiać przez obstawianie jeszcze dzisiaj!

Możliwości członkostwa


x Chcesz zarabiać
jeszcze więcej?