Czy na dłuższą metę możesz zarabiać, obstawiając zakłady?

Publicated: 10.08.2019 13:25

 

Wielu graczy zadaje sobie pytanie
 
Pytanie, czy zakłady bukmacherskie rzeczywiście mogą stać się trwałym i niezawodnym źródłem dochodu. Dlatego zdecydowaliśmy się porozmawiać z niezwykle doświadczonym zawodnikiem i dyrektorem grupy profesjonalnych graczy i analityków, którzy poprzez serwis Mistrzwsport.pl oferują swoim klientom wysokiej jakości usługi
 
 
Dzień dobry panie Jakube.
 
 Zanim przejdziemy do tematu zarabiania na zakładach, czy mógłbyś przedstawić nam zespół, który tworzy Mistrzwsporcie.pl i jego zadania?
 
Dobry dzień. Przede wszystkim chciałbym podziękować za możliwość przeprowadzenia wywiadu i najpierw za referencje (z uśmiechem). Cały zespół składa się z ośmiu osób, które nieustannie pracują nad analizą i pisaniem dla naszych klientów oraz ponad jedenastu członków zespołu, którzy współpracują z nami na zewnątrz - zwykle w celu dostarczenia cennych informacji, których nie możemy uzyskać samodzielnie. Nasz wewnętrzny zespół zajmuje się przede wszystkim szczegółowymi analizami w oparciu o publicznie dostępne dane, określaniem realnej wartości poszczególnych spotkań sportowych oraz wyszukiwaniem już napisanych kursów, w których dostrzegamy wartość, zbieraniem informacji od pracowników zewnętrznych oraz dbaniem o naszych klientów. Wśród naszych członków są np. Dwaj byli bukmacherzy, kilku zawodowych piłkarzy, analitycy itp. Dysponujemy rozbudowanym „filtrem”, dzięki któremu każdego dnia możemy wybrać kilka typów z wartościowymi kursami, które naszym zdaniem będą dla nas korzystne (i korzystne). dla naszych klientów), ale myślę, że jestem trochę do przodu.
 
Dziękuję za obszerną odpowiedź. W rezultacie wiele osób pisze. Ale wróćmy do początku. Jak zaczęła się Twoja przygoda z obstawianiem?
 
 Prawdopodobnie tak samo jak każdy gracz - chciałem zarobić dodatkowe pieniądze, a obstawianie wydawało się idealnym sposobem na zarabianie pieniędzy. Oczywiście - jak każdy niedoświadczony początkujący, kilkakrotnie miałem kilka strat. To były początki. Zakłady oparte na dyskusjach w Internecie często manipulowały analizami, które pojawiały się na stronach bukmacherskich lub tylko według osobistych preferencji poszczególnych drużyn (śmiech). Cieszę się, że możemy teraz pomóc ludziom takim jak ja zarabiać na poprawnym obstawianiu. Na podstawie Twojej odpowiedzi mogę już częściowo odpowiedzieć na podstawowe pytanie, które zadaje wielu początkujących i zaawansowanych graczy. Czy na dłuższą metę można zarabiać na zakładach? Tak oczywiście. Jeśli ktoś podchodzi do rzeczy świadomie, zdyscyplinowany i profesjonalnie. Większość graczy polega na publicznych wskazówkach lub ulubionych drużynach, a wiesz, że takie podejście nie przyniesie długoterminowych rezultatów. Jeśli ktoś chce zarabiać na zakładach, musi zrozumieć, że tak jak w przypadku każdej innej pracy, zakłady muszą być wykonywane bardzo ostrożnie i ostrożnie. Powinieneś podejść do tego jak do firmy. Jeśli gracz początkowo inwestuje określone zasoby i stawia zakłady w sposób odpowiedzialny, mądry i stawia na sprawdzone i dobrze przeanalizowane mecze sportowe, może sporo zarobić. Przykładem jest my i nasi klienci. W rzeczywistości jednak większość graczy poniesie tylko długoterminowe straty. Bardzo się cieszę, że to nie nasza sprawa.
 
 
 
 Ale co takiego musi być bardzo drogie, prawda?
 
Tak. Za samą operację człowiek musi liczyć się z kosztem minimum 50000 zł miesięcznie. Musisz więc przygotować przyzwoity budżet, aby odzyskać wszystko ze swoich zakładów. Musisz także stale szkolić swój zespół, co również kosztuje. Koszt prowadzenia drużyny bukmacherskiej VIP to często 50000 pln miesięcznie
 
Jak może to zrobić gracz, który nie ma tak dużego budżetu? Co można zrobić, aby praca własnego zespołu była opłacalna?
 
 To proste - nasze usługi są dla ludzi takich jak większość z nich. Za 199 zł miesięcznie każdy z naszych klientów ma dostęp do sieci i dokładnie analizuje typy o wartości kilkuset tysięcy złotych. Nasz zespół jest również na tyle złożony i doświadczony, że nawet opisany powyżej trzyosobowy zespół nie może z nami konkurować. Pracujemy poprawnie, świadomie i efektywnie.
 
 I na koniec jeszcze jedno pytanie - ilu masz klientów? Czy ich liczba jest w jakikolwiek sposób ograniczona?
 
 Nie mogę podać dokładnej liczby, ale obecnie jest około 150 klientów. Ze względu na efekt wirowania liczba ta wciąż rośnie. W celu ochrony kursów i zapobiegania rozpowszechnianiu informacji chcielibyśmy, aby rekrutacja nowych członków nie przekraczała 300 klientów. Niemniej jednak zakłady są nadal naszym głównym źródłem przychodów - wpływy z Mistrzwsporcie.pl pokrywają część kosztów związanych z utrzymaniem drużyny.
 
Powinien to zrobić ktoś, kto chce zarabiać na dłuższą metę,  obstawiając.
 
Stań się naszym członkiem i zacznij zarabiać przez obstawianie jeszcze dzisiaj!

Możliwości członkostwa


x Chcesz zarabiać
jeszcze więcej?